Byt na Hanspaulce

Nabízím byt 3+1 na Hanspaulce k pronájmu, případně i na prodej.  

Byt v nástavbě jsem stavěl vlastnoručně v 80. letech jako součást Bytového družstva (SBD) z Prahy 4. Tudíž mohu novému uživateli poskytnout velmi intimní technické detaily a poznatky. Dokončen byl v roce 1987. Nyní je v právně čistém osobním vlastnictví - viz katastr.

Kolem roku 2000 byt prodělal rekonstrukci včetně posílení izolací a výměny oken a balkónových dveří za moderní. V roce 2018 byl instalován nový plynový kotel včetně příslušných revizí komína a plynu. 

Byt je zajímavý tím, že je ze 3 stran obklopený lodžijemi, na které je přístup ze všech pokojů i kuchyně. Na západní straně jsou 2 neprůchozí ložnice s šikmými stropy. Jádro bytu tvoří jižní obývací pokoj, který představuje "rozcestí" se vstupy do všech pokojů. Vytápění je řešeno etážovým plynovým kotlem. 
Z jižní lodžije je přímá viditelnost na Hradčany a panorama Prahy a také na důležité vysilače např. kvůli bezdrátovému internetu. Byt je prosíťován ethernetovými zásuvkami.
K bytu patří sklep upravený z bývalé společné kotelny. Nad celou délkou bytu je ve špičce krovu nízká půdička přístupná z chodby, o které je souhlas vlastníků ostatních bytů, že ji můžeme využívat, případně upravovat a propojit s bytem. 
Nyní (2021/05) probíhá rekonstrukce střechy na celém domě.